Akü Takviyesi
Akü Takviyesi
Günümüzde ulaşımda muhakkak ki bir zamanların taşıma araçları olan at, deve ve eşek gibi yük taşıyıcıların yerini motorlu kara taşıtları almaya başladı. Bu anlamıyla düşünüldüğü zaman karşımıza çıkan bir özellik olarak otomobillerin ve diğer motorlu tüm kara taşıtlarının çıktığını rahatlıkla belirtmemiz mümkün. Fakat zaman zaman yoğun trafik ağı nedeniyle sürücüler trafik sorunlarıyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu karşılaşılan sorunlar arasında ya otomobil kazaları ya otomobil arızaları ya da oto yedek parça sistemlerinin iş göremez hale gelmeleridir. Tüm bu sorunlara karşı etkili bir şekilde kurtarma hizmetinin verilmesi her şeyin başında daha fazla öneme sahip ana unsur olarak kendisini göstermektedir.

Firmamız sözünü etmiş olduğumuz yukarıdaki tüm sorunlara yönelik olarak siz değerli müşterilerimize tam 1982 yılından bu yana gelişmiş filosuyla oto kurtarma hizmetleri vererek alanında uzmanlaşmış ekip kadrosuyla oto kurtarma çalışmalarını 7/24 demeden aralıksız sürdürmektedir. Sürdürmeye devam ettiği bütün bu çalışmalarında da daima müşteri memnuniyeti esasındaki yaklaşımlarıyla kaldığı yerden kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam ederek donanımlı araç filosuyla çalışmaktadır.

Yarım Asra Dayanan Hizmet!

Verdiğimiz hizmetimiz tam 38 yıldır kesintisiz olarak (1982-2018) devam etti. Bu da açıkçası yarım asra dayanan bir hizmet prensibiyle oto kurtarma çalışmalarında bulunduğumuzu gözler önüne sermektedir. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Müşterilerimizin bizlerden ne istediğini çok iyi biliyor ve bu anlamıyla da daima süratle ileriye yönelik hedefimizden şaşmadan hızlı bir şekilde çalışmaları yerine getiriyoruz. İlk önceleri sadece o dönemin şartlarıyla kamyonumuzla oto kurtarma çalışmalarımızı vermekte iken günümüzde bu filomuzu kat be kat geliştirerek gelişmiş oto kurtarma ekipmanlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde hizmetler vermeye başladık.

Elbette vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin bizlerden duyduğu memnuniyet bizi daha çok işimize yönlendirdi. Biz de müşterilerimize daha iyi bir şekilde hizmet sağlamak anlamında elimizden geldiğince tüm çalışmalarımızla kaldığımız yerden aralıksız yoğun çalışma temposuyla hizmetler vermeye devam ediyoruz. Bu anlamlarıyla düşünülürse tamamen farklı bir anlayış güden çalışmalarımızla hizmet ortaya koyduğumuz anlaşılır olacaktır.

Hizmetlerimiz 

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan yarım asırlık döneme yaklaşan oto kurtarma olarak taviz vermeden şu alanlara dönük hizmetler vermekteyiz:

- Akü takviyesi
- Lastik değişimleri
- Vinçli yerinde araç kurtarma hizmeti
- Kamyonetli oto çekici
- Forklift hizmetleri olarak değerlendirilmektedir.

Bütün bu alanlara yönelik Bölge Kurtarma firması olarak vermeye devam ettiğimiz tüm faaliyetlerimiz boyunca müşterilerimizin bizlerden ne istediğini gayet iyi bir şekilde tespit ederek onlara kesinlikle memnun kalacakları en ideal hizmetler sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bütün hizmetlerimizde de müşteri memnuniyetini her şeyin en üstünde tutan bir anlayışla hareket ederek müşterilerimizin bizden tamamen memnun kalabilecekleri bir hizmet vermekteyiz. Vermeye devam ettiğimiz tüm bu hizmetlerimiz elbette bizim müşterilerimize olan saygınlığımız, firmamızın prestiji ve tamamen güvenilirliğini kesinlikle zedelememesi adına gerçekleştirilmektedir. Bunları düşünerek sizlere oto kurtarma ekibi olarak haftanın 7 günü boyunca 24 saat aralıksız kurtarma işlemleri sunmaktayız.

Sunmakta olduğumuz bütün kurtarma işlemleri için nitelikli elemanlarımızla birlikte hareket ederek tamamen sıra dışı hizmetler vermekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm bu sıra dışı hizmetlerimizde elbette yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikiminin etkisi bulunmaktadır. İşte bizler de tüm bu alanlara yönelik olarak sunmaya devam ettiğimiz çalışma anlayışımıza bağlı olarak sizlere kaldığı yerden bu yılda da birçok hizmetler vermekteyiz. Böylelikle çalışmalarımızda süreklilik anlayışında kesintisiz olarak en etkin hizmetler sunmaya kesinlikle kaldığımız yerden büyük bir heyecanla devam ediyoruz.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Oto Kurtarma
- Yol Yardım
- Lastik Değişimi
- Vinç ve Forklift Hizmetleri
- Oto Çekici
 
 
Pro WEB