Lastik Değişimi
Lastik Değişimi
Kara yolu ulaşımı günümüzde de en sıkça kullanılan ulaşım türüdür. İşte bu nedenle de kara yolu ulaşımında en sık yaşanan birtakım trafik problemleri bulunmaktadır. Nitekim bu trafik problemleri gerek araçlardan kaynaklanan problemler gerekse sürücülerden kaynaklanan problemler olarak iki şekilde karşımıza çıkmaktadırlar. Tüm bu yönler düşünüldüğü zaman kara yolunda gerçekleşen bu problemlerin elbette giderilmesi, ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Bölge Kurtarma olarak 1982 yılından beri verdiğimiz oto kurtarma hizmetlerimizle müşterilerimizin tüm oto kurtarma ihtiyaçlarını kesintisiz olarak karşılama yönünde tamamen güvenilir sektörlerden birisi olmayı başarabildik. Bu bilinçlilikle hareket ederek kendimize olan güvenimizle müşteri odaklı çalışma potansiyeliyle en iyi şekilde hizmetler gerçekleştirdik.

Lastik Değişimleri

Oto kurtarma firması olarak müşterilerimize sağlamaya devam ettiğimiz çalışmalarımızdan birisi lastik değişimleridir. Yolda kalan araçlarınızın lastikleri patlayabilir ve meçhul bir yerde kalakalmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda karşılaşıldığı zaman mutlaka acil oto kurtarma ekibine gereksinim duyulmaktadır. Bu ihtiyaçtan dolayı sizlere en acil hizmetlerimizle anında lastik değişimleri sunarak otomobilinizin karşılaşmış olduğu tüm problemleri bir çırpıda ortadan kaldırmaktayız. Yine bununla beraber vermeye devam ettiğimiz en temel hizmetlerimizden biri olarak alanında uzmanlaşmış kadromuzla hareket ederek 7/24 vermeye devam ettiğimiz tüm faaliyet alanlarımızla süreklilik anlayışına bağlı olarak kesintisiz hizmetler yürütmekteyiz.

Yürüttüğümüz tüm bu kesintisiz oto kurtarma hizmetlerimizle dünden bugüne kadar süregelen faaliyetlerimizle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Kamyonetli Kurtarma Hizmeti

Kamyonetli vinç kurtarma hizmetlerimiz oto kurtarma hizmetlerimiz içerisinde bölge kurtarma firması olarak en sık yürüttüğümüz hizmetlerimiz arasında gelmektedir. Bu yola çıkarken zaten küçük bir kamyonetle oto kurtarma çalışmalarımıza başlamıştık. Şimdi gelişmiş birbirinden donanımlı kurtarma ekipmanlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde bir hizmet veriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde de müşterilerimizin bizlerden ne istediklerini tüm yönleriyle tespit ederek tamamen başarılı, profesyonel kurtarma çalışmaları meydana getiriyoruz.

Yine bunun dışında daha birçok yönler itibariyle de müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket ederek sürdürdüğümüz belli başlı çalışmalarımızla 7/24 kesintisiz olarak hem gece hem gündüz oto kurtarma hizmetlerimizi sizlerle buluşturmayı sürdürüyoruz.

Forklift ve Vinç Kurtarma Hizmeti

Araç kurtarmada sıklıkla kullanılan veya kaza yaparak devrilmeye uğrayan araçların mutlaka forklift vinç ekipmanlarıyla kurtarılması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm bu işlemlerimizle süreklilik bilincine dayalı olarak en iyi şekilde müşterilerimizin oto kurtarma hizmetlerimizi almaları sağlanmaktadır. Yine bunun yanında son derece önde gelmeye devam eden etkin çalışma anlayışlarımız arasında bulunması nedeniyle süreklilik bilinciyle hareket ederek kurtarma hizmetini sizlerle buluşturmaktayız. Oto kurtarma ekipmanlarımızın profesyonelliğine olan inancımızla hareket ederek daima kaliteli ve daima başarılı hizmetler yürütmekteyiz. Yürüttüğümüz tüm bu hizmetlerimizle de müşterilerimizin memnun kalabilecekleri nitelikleriyle tamamen farklı bir anlayış doğrultusunda bulunarak vinç kurtarma hizmetlerimizi sizlerle buluşturma konusunda kararlılığımızı korumaya devam ediyoruz.

Akü Takviyesi

Oto kurtarma hizmetimizin bir diğer profesyonel hizmetini ise akü takviyesi hizmeti oluşturmaktadır. Yol boyunca seyir halinde iken akünüz bitebilir ve bu durumda aracınızı kullanamaz hale gelebilirsiniz. İşte enerji depolama birimi olarak akülerinizi tamamen alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla yenisiyle takviye ederek bu anlamdaki tüm sorunlarınızı da gidermekteyiz.

Verdiğimiz bütün hizmetlerimizle müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilecek bir anlayış doğrultusunda hareket ederek hizmetler vererek çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmekteyiz. Sürdürmeye devam ettiğimiz bütün çalışmalarımıza bağlı kalarak dünden bugüne kadar süreklilik bilinciyle hareket ederek tamamen kaliteli ve tamamen profesyonel hizmetler vermekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm bu profesyonel hizmetlerimizle de oto kurtarma firması olarak tam yarım asra yaklaşan deneyim ve tecrübeyle kesintisiz 7/24 hizmet anlayışımızı sürdürmekte, müşterilerimizin memnun kalabilecekleri çalışmalar sürdürmekteyiz.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Oto Kurtarma
- Yol Yardım
- Akü Takviyesi
- Vinç ve Forklift Hizmetleri
- Oto Çekici
 
 
Pro WEB