Oto Çekici
Oto Çekici
Bu gibi durumlarda aracınızın servise götürülmesi ve dolayısıyla oto çekici hizmetlerine başvurmanız gerekir. Ancak oto çekici hizmetleri süreç olarak, başta sürücüler olmak üzere bu talihsiz duruma maruz kalan yolcular ve trafikteki diğer araç sahipleri için de oldukça tatsız bir deneyimdir. Deneyimli ekibimiz ile Sakarya ‘nın neresinde olursanız olun oto çekici hizmetimizle hızlı ve güvenilir çözümlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bölge kurtarma olarak kaza veya olası arıza durumlarında imdadınıza yetişerek, aracınıza hiçbir şekilde zarar vermeden bulunduğu bölgeden dilediğiniz yere çekmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübemizle yaz kış demeden 7/24 hizmetinizdeyiz.

Oto Çekici Hizmeti İşleyişi

Araç kullanımının artması ve bununla birlikte artan trafik yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda trafik kazaları ve araç arızaları daha sık karşılaşılan sorunlar olarak karşımıza çıkmakta. Bazı arıza veya kaza durumlarında araçların yeniden çalıştırılarak trafiğe devam edebilmesi imkânsız bir hal alabiliyor. Aracın mevcut durumuyla da alakalı olarak ısrarla çalıştırmaya çalışılması çok daha büyük maliyetlere yol açabileceği gibi hayati risk taşımaktadır. Dolayısıyla bu gibi talihsiz durumlarda oto çekici hizmetlerine başvurmak en doğrusu olacaktır.

Oto çekici hizmeti süreç olarak; çekilecek aracın bulunduğu konumda gerekli önlemler alınarak araç emniyetinin sağlanmasıyla başlar ve firmamız için güvenlik ilk sırada gelmektedir. Daha sonra çekilecek aracın durumuna ve tipine göre en uygun yöntemler kullanılarak hiçbir şekilde zarar verilmeden güvenli bir şekilde titizlikle oto çekicinin kasasına yerleştirilir. Aracın götürüleceği yere kadar sabit ve en yüksek güvenlik önlemleriyle birlikte emniyetle götürülmesi sağlanır.

Sakarya Oto Çekici Fiyatları
 

Fiyat kıstaslarımız arasında aracınızın mevcut konumu, kaldığı konumdan taşımak istediğiniz bölge ve aracınızın tipi gibi unsurlar yer almaktadır. En uygun fiyatlarla ve müşteri memnuniyeti odaklı oto çekici hizmetimizden yararlanmak için bizimle 7/24 olarak iletişime geçebilir etkili çözümlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Oto Kurtarma
- Yol Yardım
- Akü Takviyesi
- Lastik Değişimi
- Vinç ve Forklift Hizmetleri
 
 
Pro WEB