Oto Kurtarma
Oto Kurtarma
Hiç beklemediğiniz bir zamanda meydana gelen ve canınızı bir hayli sıkan bu aksilikler, istemediğiniz bir durum olsa da peşinizi bırakmayabilir. Başta kazalar olmak üzere akü bitmesi, lastik patlaması, mekanik arızalar, yakıt bitmesi gibi durumlarda aracınız olduğu yere takılı kalır ve kendinizi çok zorlu bir süreçte bulabilirsiniz. Bu aşamada oto kurtarma hizmetleri, aracınızın mevcut konumundan talep ettiğiniz başka bir yere naklini bütün önlemleri alarak güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Ancak oto kurtarma işi, sadece aracın bir yerden başka bir yere taşınmasından ibaret değildir. Bu süreçte çeşitli güvenlik önlemlerinin özenle ve titizlikle alınması gerekmektedir. Öncelikli olarak sizin ve aracınızın emniyeti sağlanmalı ardından trafikteki diğer sürücülerin daha büyük problemlere yol açmaması için gereken tüm önlemler alınmalıdır. Bu süreçte taşınan aracın arıza veya kaza da aldığı mevcut hasara ek olarak başka bir zayiat görmeden taşınması ve kurtarma işleminin olabilecek en hızlı şekilde herhangi bir aksaklık yaşamadan tamamlanması gerekmektedir. Bu aşamada kullanılan teçhizatın kaliteli olmasının yanı sıra tercih ettiğiniz firmanın profesyonel ve deneyimli olması gibi unsurlar da dikkate alınmalıdır.

Bölge kurtarma olarak geniş araç filomuz ve uzman ekibimizle, gerek arıza gerekse kaza durumlarında imdadınıza yetişerek aracınızı bulunduğu yerden ilgili servise taşıma işlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. “Hizmette sınır yok” sloganı ile faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız, bünyesinde buldurduğu her türlü kapasitedeki araca uygun geniş filosu sayesinde binek ya da daha ağır vasıtalar için de kurtarma ekibi olarak hizmet vermektedir.

Sektörde edindiğimiz uzun yıllara dayanan tecrübemizle her geçen gün büyümeyi ve gelişen teknolojiyle beraber sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Piyasada sizin zor anlarınızdan faydalanarak mevcut durumu kendi lehlerine çevirmeyi amaç edinmiş kötü niyetli insanlara inat, Sakarya ‘da ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilmeniz için 7/24 olarak hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Unutmayın, bizde hizmette sınır yok.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Yol Yardım
- Akü Takviyesi
- Lastik Değişimi
- Vinç ve Forklift Hizmetleri
- Oto Çekici
 
 
Pro WEB