Vinç ve Forklift Hizmetleri
Vinç ve Forklift Hizmetleri
Bu kazaların sonucunda yoldan çıkan, ters dönen veya basit yöntemlerle kurtarılması mümkün olmayan araçlar için vinç ve forklift hizmetlerimiz bulunmakta. Hizmetlerimiz sadece binek araçlarla kısıtlı olmayıp vinç ve forklift hizmetleri kapsamında ağır vasıta araçlar için de etkili çözüm önerileri üretmekteyiz.

Sakarya ili sınırları içerisinde her yerde yaşanan araç problemlerinde çekme ya da kurtarma işlemleri için en son teknolojiye sahip vinç ve forkliftlerimizle hizmetinizdeyiz.

Forkliftler; malzemelerin yükleme, boşaltma ve taşıma amaçlarıyla çoğunlukla fabrikalarda, inşaat alanlarında ve işletmelerde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Sanayinin her alanında, üretim ve hizmetin bir arada olduğu her yerde forkliftlere ihtiyaç vardır. Sunduğumuz forklift hizmetleri kapsamında; forkliftlerinizin dilediğiniz yere taşıma işlemlerini en güvenli şekilde gerçekleştiriyor, firmanızın çözüm ortağı olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Bölge Kurtarma olarak, 1982 yılında Sakarya ‘da başlamış olduğumuz vinç ve kurtarma hizmetleri alanındaki faaliyetlerimize her geçen gün üstüne koyarak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için her geçen gün daha fazla çalışarak devam etmekteyiz. Şuanda araç ve kurtarıcı sayısı ve çeşitliliği, uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra personel memnuniyetini de ön planda tutan çalışma prensibimizle Sakarya ‘nın öncü kurtarma şirketi haline geldiğimizi belirtmekten gurur duymaktayız. Bunun siz değerli müşterilerimizin sayesinde olduğunun bilincinde olup, her türlü beklentinize ve sorununuza etkili ve hızlı çözümler sunmak için her geçen gün daha da fazla çalışacağımızı temin ediyoruz. Yaz kış ya da gece gündüz demeden ihtiyacınız olduğu her an bizi arayabilir, en etkili çözümlere tahmin ettiğinizden daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Oto Kurtarma
- Yol Yardım
- Akü Takviyesi
- Lastik Değişimi
- Oto Çekici
 
 
Pro WEB