Yol Yardım
Yol Yardım
Ayrıca yol durumu ve hava şartları gibi faktörler nedeniyle meydana gelen arızalarla birlikte yakıt bitmesi, lastik patlaması gibi elinizde olmayan etkenler de yolda kalmanıza sebep olabilir. Bu gibi durumlarda aracınızın çekici ile çekilmesi yerine, yerinde yapılacak müdahaleler imdadınıza yetişebilir. Yol yardım hizmetlerini oto kurtarma hizmetlerinden ayıran en önemli faktör, herhangi bir kaza durumu söz konusu değilken yerinde halledilebilir sorunlarınızın çözümü için verilen bir hizmet olmasıdır.

Aracınızın bakımını aksatmadan yaptırmış, gereken özeni fazlasıyla göstermiş ve her olasılığı ince eleyip sık dokumuş olabilirsiniz. Ancak bütün bunlar, aracınızın sonuçta bir mekanik aksan olduğu ve hiçbir zaman yolda kalmayacağınızın garantisinin olmadığı gerçeğini değiştirmez. Dahası, gündüzleri seyir halindeyken olabileceği gibi gece yolculuğunuzun ortasında ıssız bir yerde de bu tatsız sürprizlerle karşılaşabiliriz. Yol yardım, saat veya yer gözetmeden 7/24 olarak yararlanabileceğiniz bir hizmet olup olası yolda kalma durumlarınızda en hızlı şekilde yardımınıza koşarak gideceğiniz yere zaman kaybetmeden ulaşmanızı sağlamaktadır.

Trafikte her şey mümkündür, bu sebepten dolayı benim asla başıma gelmez demeyin. Çok güvendiğiniz aracınız, bir gün sizi de yolda bırakabilir ve bu keyfinizi kaçıracak tatsız sürprizleri bir gün siz de deneyim etmek durumunda kalabilirsiniz. Merak etmeyin, sektöründe yenilikçi ve öncü firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla saat veya yer gözetmeden 7 gün 24 saat hizmetinizde. Aracınızla birlikte sizi de taşıma olanağı sunan firmamız, içinde bulunduğunuz durumdan sizi kurtarmak ve mağdur olmamanız için gereken her şeyi üstlenerek en hızlı şekilde imdadınıza yetişmektedir. Sunduğu ayrıcalıklar ve yüksek standartlara sahip hizmet kalitesiyle sektöründeki benzer firmalar arasından sıyrılarak en önde gelen ve en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan firmamız, istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Oto Kurtarma
- Akü Takviyesi
- Lastik Değişimi
- Vinç ve Forklift Hizmetleri
- Oto Çekici
 
 
Pro WEB