Sakarya Oto Çekici
Günümüzde otomobillerin yaygınlaşması ve ulaşım yollarının daha kaliteli hale gelmesi sebebiyle, uzun mesafelerin de kişisel otomobiller ile kat edildiğini söylemek mümkün.

Özellikle de tatil dönemlerinde uzun yollarda oldukça yoğun bir trafik mevcut hale geliyor. Dolayısı ile de uzun yolculuklarda birtakım sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu sıkıntılara anlık müdahale edebilen ve profesyonel bir donanıma sahip olan hizmet kuruluşu sayısı ise oldukça az. Firmamız olarak son derece geniş bir hizmet bölgesi kapsamında, birçok farklı hizmeti sağlıyor ve olası birçok sorunu, en kısa süre içerisinde giderebiliyoruz.

Oto Kurtarma ve Yol Yardım Hizmeti

Geniş araç filomuz ve sektör deneyimini tecrübesiyle sabitlemiş ekibimiz ile değerli müşterilerimize oto kurtarma hizmetini, son kalite ile sunuyoruz. Yolda kalan otomobillerin kısa süre içerisinde müdahale için ilgili yerlere götürülmesi ve bunun da öncesinde yolcuların güvenli bir şekilde ve kısa süre içerisinde misafir edilebilecekleri yerlere ulaştırılması, firmamız tarafından sağlanıyor. Oto kurtarma için kullanılan en son modeldeki araçlar ile herhangi bir sorun çıkmadan otomobillerinizi çekebilir ve dilediğiniz yere de kısa süre içerisinde ulaştırabiliriz. Küçük hasarlı kazalar ya da büyük hasarlı kazalar için ayrı ayrı oto kurtarma araçlarını transfer ediyor ve aciliyet ile doğru orantılı şekilde de intikali sağlıyoruz. Yolcuların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için de sürekli aralıklarla iletişim halinde olarak en doğru şekilde müdahale ediyor ve araçlara daha fazla hasar vermeden çekiyoruz.

Yol yardım hizmeti kapsamında ise Bölge Kurtarma firması olarak, sektörün öncüsü olarak yine hizmetlerimize son hızla devam ediyoruz. Yolda kalan araçlar için gerekli müdahaleleri, herhangi bir sanayi ya da oto tamir merkezine gitmeye gerek kalmadan sağlayabiliyoruz. Dolayısı ile de yolculuğu duraklatan durumlardan kısa süre içerisinde kurtulabilir ve aynı konforla yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Akü Takviyesi – Lastik Değişimi – Vinç ve Forklift Hizmetleri

Soğuk havalarda boşalan aküler veya marş motoruna elektrik gönderme aşamasında sorun yaşatan akü kutup başları, otomobilin çalışmasını engeller. Dolayısı ile de akü takviyesi veya kutup başlarının tamiri gerekir. Bu noktada profesyonel ve hızlı bir hizmet alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilir ve sorunsuz bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Aynı zamanda lastik patlaması veya benzeri bir lastik deformitesi durumlarında da firmamız lastik model ve tipi doğrultusunda aldığı bilgiler ile kısa süre içerisinde otomobilinizin bulunduğu noktaya intikal etmekte ve lastik değişimini de sorunsuz şekilde tamamlayabilmektedir.

Oto kurtarma, oto çekme, akü takviyesi ve lastik değişimi gibi hizmetlerinin yanı sıra, Bölge Kurtarma firması olarak vinç ve forklift hizmetlerini de piyasanın öncüsü olarak sağlamaya devam ediyoruz. Vinç gereken vakalar veya iş sahaları için son model vinçler, kısa veya uzun süreli olarak tahsis edilebilmektedir. Aynı zamanda forklift filomuz da tüm ilgili saha ve alanlar için hali hazırda hizmet vermek için firmamızda mevcuttur.

Hizmet Bölgeleri

1982 yılından bu yana yerel piyasanın ve neredeyse ülkenin öncü firması olarak hizmet vermeye devam eden Bölge Kurtarma, Sakarya’daki hemen hemen her noktaya kısa sürede intikal edebiliyor ve sorunların tümünün üstesinden gelebiliyor. Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Gevye, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı kapsamında bulunan tüm otoyollarda ve tali yollarda en hızlı ve en doğru hizmeti alabilmek için Bölge Kurtarma iletişim bilgilerini kaydedin. Ayrıca vinç, forklift ve diğer çeşitli filolarımız kapsamında hizmet alabilmek için de yine iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
 
Pro WEB