Sakarya Oto Kurtarıcı
Otomobiller zaman zaman yolda kalabilmektedirler. Bu öyle bir şanssızlıktır ki ne sürücüden kaynaklanan bir sorun vardır ortada ne de araçtan...

Ansızın çıkan bir arızalanma ya da hesapta olmayan ters giden işler genellikle sürücülerin yolda mağdur kalmasına yol açıyor. Bu bakımdan oto kurtarma ekibi olarak oto kurmada profesyonel teknik çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde aracınızı uygun fiyatlarla maliyeti oldukça düşük bedellerle anında kurtarmaktayız. Lastik patlamaları, çekici işlemleri, yedek parça değişimleri, vinç işlemleri ve daha birçok profesyonel teknik desteklerimizle beraber size en iyi şekilde hizmetler vererek yanınızda yer almaktayız. Bu anlamıyla düşünüldüğü zaman da tüm profesyonel hizmet anlayışlarımız doğrultusunda en nitelikli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ederek tüm oto kurtarma hizmetlerinde yanınızda yerimizi almaktayız.

7/24 Teknik Destek

Oto kurtarma çalışmalarında sizlere vermekte olduğumuz teknik destek hizmet anlayışlarımızda 7/24 teknik destek sunarak tamamen müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda çalışmalar sürdürmekteyiz. Sürdürdüğümüz tüm çalışmalarımız boyunca da süreklilik esasında profesyonel teknik destek hizmetini müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bir diğer unsur olarak da daima ekonomik fiyat tarifelerimiz üzerinden siz değerli müşterilerimize en uygun oto kurtarma hizmetleri vererek daima tercih edilme yönünden markamızı koruma taraftarıyız. Bu çalışmalarımızla sizlere en iyi şekilde hizmetler vererek tamamen ayrıcalıklı şekillerde sizler için en ideal teknik destek sunmaktayız. Böylece önde gelen bir anlayışla hareket ederek oto kurtarmadaki başarımızı sizlerle buluşturmaktayız.

Vinç Kamyonlu Çekiciler

Oto kurtarma ekipmanlarımızın en yeni filolarından olarak sürekli kontrol ve bakımını yapmakta olduğumuz vinçli kamyon çekicilerimiz ile birlikte sizlere en kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Sağlamaya devam ettiğimiz tüm bu hizmetlerimiz ile de tamamen müşteri odaklı çalışma ilkesi ile birlikte hareket ederek nitelikli bir şekilde çekici araçlarımızla sizlere yönelik hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz tüm bu hizmetlerimizde müşterilerimizin diledikleri şekilde tüm çalışmalara yönelik olarak hizmetlerimizden kesintisiz bir şekilde yararlanmaları anlamında dikkat çeken tüm yönleriyle profesyonel teknik destek sağlamaktayız.

Verdiğimiz hizmetlerimiz sadece araçlarınızı bir vinç vasıtasıyla çekmekten ibaret değildir elbette. Bunun yanında akü takviyesi yapmak da sıklıkla yürüttüğümüz teknik desteklerimiz arasında gelmektedir. Alanında uzman profesyonel ekip kadromuzla birlikte sizler için en ideal şekilde teknik destek hizmetleri vererek tüm bu hizmetlerimizde yanınızda yer almaktayız. Bu sayede de tüm yönleriyle dikkat çeken teknik hizmetlerimiz bakımından oto kurtarma yönünden tavizsiz olarak en öne çıkan hizmetleri sizlerle buluşturmaktayız. Sizlerle buluşturduğumuz bütün teknik hizmetlerimiz boyunca da süreklilik esasına dayalı olarak nitelikli olarak sıra dışı hizmetler vermekteyiz.

Akü takviyeleri, lastik değişimleri yanı sıra yol boyunca güvenli ulaşımlar sağlamak adına da daima teknik danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz boyunca müşteri odaklı çalışma ve hizmet verme anlayışımıza bağlı kalarak yerine getirdiğimiz bütün hizmetlerimizde müşterilerimizin bizden ne istediğini bilen yaklaşımla hareket ederek en kaliteli teknik destek hizmetlerini sizlere vermekteyiz. Bu anlamlarıyla düşünüldüğü zaman tamamen öne çıkan yaklaşımlar çerçevesinde tüm nitelikleriyle profesyonel teknik destek sağlamaktayız.

Böylelikle otomobilinizin her ne şekilde olursa olsun yolda kalması, lastik patlaması, akü bitmesi vs durumlarına karşı en ideal hizmetleri sunan firmamızla irtibata geçerek anında bizden teknik yardım alabileceksiniz. Böylelikle çok kısa bir süre zarfında hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde otomobil hasarlarına karşı bütün önlemleri alarak yanımızda getirdiğimiz teknik ekipmanlarımızla birlikte sizlere en kaliteli bir şekilde yardımcı olmaya çalışmakta ve alanında uzman otomotiv sektörü çalışanlarıyla tüm teknik desteği kesinlikle vermekteyiz. Sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.
 
 
Pro WEB