Sakarya Çekici Fiyatları
Çekici fiyatları çekilen arabanın ne tür bir araba olduğuna, ne durumda olduğuna, nereden ve ne zaman çekileceğine göre farklılık göstermektedir.

Çekilen aracın binek (taksi), hafif ticari (kamyonet, minibüs) veya ağır ticari (kamyom, tır, otobüs) nasıl bir araç olduğu önemli bir faktördür. Hizmet sağlayacak çekici aracının buna uygun büyüklükte ve donanımda olması gerekir.

Aracın ne durumda olduğunu, arızamı yoksa kazamı yaptığınız çekici fiyatlarında farklılık göstermesine sebep olan başka bir durumdur. Arızalı ise vitesin boşa geçip geçmediğini bildirmeniz gerekmektedir. Vitesiniz boşa geçmiyor ise aracınızın zarar görmemesi için kullandığımız özel imalat kaldıraçlarla gelmemiz gerekmektedir.

Kazalı ise yol üstünde mi yoldan dışarda mı olduğu, yolun dışında ise yoldan ne kadar uzaklıkta, yol seviyesinden ne kadar aşağıda, 4 teker üzerinde mi bunlar fiyata etki eden faktörlerdir.

Hizmet verilecek olan aracın ne tür bi araç olduğu binek (taksi), hafif ticari (kamyonet, minibüs) veya ağır ticari (kamyom, tır, otobüs) olmasına göre fiyat belirlenmektedir. Büyük araçlara daha büyük araçlarla hizmet verilmektedir.

Aracınız ağır ticari ise mutlaka araçta yük olup olmadığını bildirmeniz gerekir.

Yollarda yoğunluğun olduğu zamanlarda, bayramlar, gece ve pazar yapılan çekimlerde azda olsa fiyat değişebilmektedir. Otoban ve köprü ücretleri verilen fiyata dahildir.

Firma olarak bölgemizde en iddaalı firmayız.
 
ORTALAMA ÇEKİCİ FİYATLARIMIZ 

Binek Araç
Açılış = 45 TL, KM başı = 1.5 TL

Hafif Ticari
Açılış = 55 TL, KM başı = 1.75 TL

Ağır Ticari
Açılış = 150 TL, KM başı = 5 TL
 
Not: Güncel fiyatlar ve özel durumlar için lütfen bizi arayın.
 
 
 
Pro WEB