Sakarya Çekici
Kökü 1982 yılına dayanan firmamız, günümüzdeki adı ile 2003 yılında kurulmuştur. Bölge Kurtarma olarak Sakarya ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız birbirinden farklı hizmet çeşitleri ile uzun yıllardır binlerce kişiye hizmet vermiştir. Olumlu geri dönüşler sayesinde de Bölge Kurtarma adlı firmamız daha da gelişmiş ve daha profesyonel bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

2003 yılından bu yana Bölge Kurtarma adı ile hizmet vermekte olan firmamız günün her saati ulaşıma açıktır. Sadece bir telefon ile kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Yılın 365 günü hizmet veren firmamız ile kolaylıkla iletişim kurulabilmektedir. Şirket genelinde gelişmiş olan son teknolojinin kullanılması ile birlikte araç sahiplerinin yaşamakta oldukları sorunlar saatler, bazen de dakikalar içerisinde çözüme kavuşturulabilmektedir. Şirket prensibi olarak kaliteyi ve hızı en ön planda tutmaktayız. Dolayısıyla verilen hizmetin kalitesini her geçen gün daha da arttırmakta ve aynı şekilde işlem süreçlerini hızlandırmaktayız. Bu sayede gün geçtikçe Sakarya ilinin her ilçesinde profesyonelliğimiz ve kolay ulaşılabilirliğimize bağlı olarak binlerce kişi tarafından tercih edilmeye başlandık.

Bölge Kurtarma Hizmetleri

Bölge Kurtarma olarak firmamız bünyesinde birçok hizmet çeşidi bulunmaktadır. Oto kurtarma hizmetlerimiz ile herhangi bir beklenmedik durumda bir telefon ile belirtilen konuma şirket personellerimizi göndermekteyiz. Aracın motorunda herhangi bir problemin meydana gelmesi veyahut da aracın hareket edemeyecek bir konumda olması sebebi ile oto kurtarma hizmetleri tercih edilebilmektedir. Şirket personeli belirtilen konuma gelerek, teknolojik sistemleri kullanır ve araç bulunduğu yerden çıkartılır. Bu sayede meydana gelen problemler ortalama 1 - 2 saat içerisinde çözüme kavuşturulabilir. Sakarya ilinin her ilçesine erişim sağlayan firmamız, şehir genelindeki her alanda çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Firmamız tarafından verilen bir diğer hizmet de yol yardımıdır. Teknolojik bir ürün olduğu için otomobiller de bazı zamanlarda kullanımı engelleyebilmektedirler. Soğuk kış günlerinde kar lastikleri kullanılıyor olsa bile bazı yerlerde araçlar çekiş zorluğu yaşamakta ve kara saplanmaktadırlar. Bu tür istenmeyen durumların yaşanmaması ve ortadan kaldırılması için de firmamız devreye girmiştir. Sakarya ili içerisinde yer alan ve herhangi bir bölgede meydana gelen sorunlar kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Şirketimiz tarafından görevlendirilmiş olan personeller, yapılan çağrının üzerine belirtilen noktaya oldukça kısa süreler içerisinde ulaşmaktadır.

Tekerlerin soyulması, yırtılması, patlaması gibi çeşitli sorunların çözümü bu sayede kısa sürelerde halledilmektedir. Şehir merkezine uzak alanlarda meydana gelen sorunlar, çok çeşitli hizmet seçenekliliğin için firmamız tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Bölge Kurtarma adı ile hizmet veren firmamız verilen hizmetlerden bir diğeri de akü takviyesidir. Her ne kadar son model araçlarda akü problemi yaşanmıyor olsa da, ortalamanın altı yaşta bulunan araçlarda sık sık akü takviyesi gerekebilmektedir. Bunun için de bazı durumlarda farklı araçlardan takviye yapılabilse bile, şehir merkezinin dışında bu seçeneği kullanmak pek mümkün değildir. Dolayısı ile şirketimiz tarafından akü takviyesi hizmeti de bizi tercih edenlere verilmektedir. Aracın bulunduğu bölgeye şirket otomobilimiz gelerek akü tavsiyesi kabloları ile takviye işlemini gerçekleştirmektedir. Ortalama 30 dakika içerisinde gerçekleşen işlem sonucunda da araç sahiplerinin yaşamakta olduğu problemler çözüme kavuşturulmaktadır. Oldukça makul fiyatlar ile akü takviyesi işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Herhangi bir yerde herhangi bir zamanda araç ile ilgili bir problem meydana gelebilir. En sık karşılaşılan sorunlar ise genellikle lastiklerin zarar görmesidir. Lastik patlaması, birbirinden farklı sebeplere göre yaşanabilmektedir. Bu ve bunun gibi istenmeyen durumlarda Bölge Kurtarma olarak dakikalar içerisinde belirtilen noktaya ulaşmaktayız. Aracın lastik boyutlarına göre lastik temini yapılmakta ve bu sayede aracın yolculuğuna devam etmesi sağlanmaktadır. Bazı kişilerin araçlarında stepnesinin olmasına rağmen, bijon anahtarı, kriko gibi gerekli materyaller bulunmamaktadır. Bu tür durumlarda da kişinin tekerleklerini kendisinin değiştirmesi mümkün değildir. Bu ve buna benzer tüm durumlarda şirket personelimiz tarafından yol yardım otomobilleri ile bahsi geçen aracın başına gelinerek işlem yapmaya başlanmaktadır.

Eksiksiz bir şekilde tüm ekipmanların mevcut olduğu şirket otomobilleri ve deneyimli şirket personeli sayesinde meydana gelen istenmeyen problemler kimi zaman dakikalar içerisinde ortadan kaldırılabilmektedir. Oldukça düşük ücretler ve kolay ulaşılabilirlik sayesinde Sakarya ilinin her ilçesinde firmamız tarafından hizmet verilmektedir.

Bölge Kurtarma olarak verdiğimiz bir diğer hizmet de oto çekicidir. Kullanılan otomobiller bazı durumlarda hiç çalışmayabilir. Her teknolojik üründe olduğu gibi, otomobillerde de bu tür problemler meydana gelebilir. Buna benzer tüm istenmeyen sorunların yaşanmaması için firmamız tarafından çekici hizmeti sunulmaktadır. Aracın bulunduğu bölgenin belirtilmesinin ardından şirket araçlarımız bölgeye direkt olarak ulaşım sağlayarak gerekli işlemleri yapmaya başlamaktadırlar. Birbirinden farklı çekici tipleri ile kısa süreler içerisinde araç koruma altına alınmaktadır. Sadece çalışmayan araçlar değil, hareket edemeyen, kara saplanmış araçlar da çekici araçlarımız sayesinde güvenli bir ortama taşınmaktadır. Sakarya’nın neresinde olunursa olunsun, sadece bir telefon ile belirtilen bölgeye direkt olarak ulaşım sağlamaktayız. Dakikalar içerisinde araçlarınız şirket araçlarımıza alınarak, belirtilen bölgeye ulaşım sağlanmaktadır. Piyasa ortalamasının altında olan fiyatlar ile hizmet veren firmamız, bu yönü ile her kesimden kişinin kolaylıkla bu tür hizmetlere ulaşmasını mümkün kılmaktadır.

Firmamız tarafından verilen ve alışılmışın dışında kalan bir diğer hizmet çeşidi de vinç ve forklift hizmetleridir. Bazı durumlarda asla istenmeyecek problemler meydana gelebilmektedir. Bu da araçların yoldan çıkarak, ulaşılması zor alanlara girmesi veyahut da şarampole yuvarlanması gibi durumlardır. Bu ve buna benzer durumlarda otomobiller büyük ölçüde fiziksel zarara uğramaktadır ve muhtemelen çalışmaz hale gelmektedir. Bu sebeple de araç sahipleri tek başlarına aracı bulunduğu yerden çıkartamamaktadırlar. 

Bölge Kurtarma adı ile bilinen firmamız Sakarya ilinde meydana gelen buna benzer durumların tamamına bünyesinde yer alan vinçleri kullanarak kurtarma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şarampole yuvarlanma gibi durumlarda vinçlerin kullanılması ile birlikte araçlar bulunduğu yerden dakikalar içerisinde çıkarılmaktadır. Sadece otomobiller değil, boyut olarak daha büyük ticari araçlar da vinçler yardımı ile bulunduğu bölgeden çıkartılabilmektedir. Araç, yaşanan kazadan sonra çalışmaz durumda olacağı için yine firmamız tarafından çekici araçlar olay yerine getirilmektedir. Araç sahibinin tamamen isteğine bağlı olarak, çalışmaz durumda olan otomobil şirket araçlarımız ile birlikte belirtilen noktaya götürülmektedir.

Son derece meşakkatli olan her iki işlem de tarafımızca yapılmaktadır. Bu sayede araç sahiplerinin yaşamakta olduğu sorunlar çözüme kavuşturulmakta hem de işlem ücretlerinin düşük olmasından dolayı geniş çevrelerin cebine rahatlatmaktadır.

Bölge Kurtarma Hizmet Bölgeleri

Bölge Kurtarma firması olarak Sakarya’nın geneline hitap etmekteyiz. Adapazarı, Akyazı, Erenler, Arifiye, Geyve, Ferizli, Hendek, Karasu, Karapürçek, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü, Serdivan ve Taraklı bölgelerinin tamamında hizmet vermekteyiz. İnternet üzerinden farklı platformlar aracılığı ile oto kurtarma, akü takviyesi, yol yardımı, lastik değişimi ve vinç hizmetleri veren firmamıza direkt olarak erişim sağlanabilmektedir. Hizmetlerimizin çok çeşitli olması ile birlikte Sakarya ilinin genelinde binlerce kişi tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün daha geniş kitlelere hitap etmekteyiz. Bu sebeple de bünyemizde yer alan yardım araçlarının sayısını arttırmakta ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile birlikte şirket personellerimizi her anlamda geliştirmekteyiz.
 
 
Pro WEB