Sakarya Kurtarıcı
1982 yılına sektör içerisinde faaliyetlerine başlayan Bölge Kurtarma firması, ilk olarak kurtarma ve vinç hizmetleri vermekteydi.

Zaman içerisinde profesyonelliğini ve uzman kadrosunu artırarak farklı kurtarma hizmetleri ve yol çözümlerinde de etkili olarak faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır yok sloganı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, acil durumlarda müşterilerine anında destek vererek, 7 gün 24 saat aralıksız hizmetlerini sürdürmektedir. Son teknolojik kurtarıcı ekipmanları ve alanında uzman personelleri ile birlikte artık yolda kalmaktan korkmamalısınız. Bir telefon ile anında acil durumlara müdahale ekibimiz yola çıkarak, sorunlarınızı ideal edindiği müşteri memnuniyeti politikası ile giderecektir. Sadece kurtarma hizmeti olmayıp alanında kurtarma ve acil durum müdahaleleri ile ilgili pek çok farklı hizmeti sunan firmamız, Sakarya bölgesinde kurtarıcı olarak faaliyetlerini sürdüren öncü firmaların başında gelmektedir.

Bölge içerisinde öncü firmalardan birisi olmasını sağlayan en büyük etken kabul edilen şirket politikalarıdır. Öncelikli olarak müşteri güvenliği ile müşteri memnuniyetini kendisine ilk hedef olarak belirleyen firmamız, alanında genç, dinamik ve oldukça profesyonel çalışanları da bir arada bulundurmaktadır. 

Bölge Kurtarma Firması Olarak Sunulan Hizmetler

Bölge Kurtarma firmamız Sakarya merkezli olarak faaliyetlerine devam etse de yakın karayolları üzerinde de etkin şekilde müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Hizmet faaliyetleri arasında başta araç kurtarma olmak üzere yol yardımı, akü takviyesi ve lastik değişimi gibi acil durumlara müdahale süreçleri de yer almaktadır. Araçlarla ilgili olarak en sık yaşanan durumlardan birisi, kaza ya da arızalanma problemlerinde araçların çekilmesi durumudur. Oto kurtarma işlemi olarak da bilinen bu durum gerek kaza gerekse arıza durumlarında aracın problem yaşadığı yerden alınarak, ilgili servise götürülmesine yardımcı olmaktadır. Her türlü kapasitedeki araca uygun geniş filomuz sayesinde binek ya da daha ağır vasıtalar için de kurtarma ekibi olarak hizmet vermekteyiz.

Bunun yanı sıra uzman ekibimizin kurtarma çalışmaları ile tüm güvenlik önlemleri alınarak, aracınızda herhangi bir hasar oluşmadan istenilen servise nakli gerçekleştirilmektedir. Firmamız oto kurtarma işleminin yanı sıra, özellikle uzun yollarda yaşanan lastik ve akü problemlerine de çözümcül yaklaşımlar getirmektedir. Planlanan yolculuklarda plansız şekilde akü arızalanması ya da lastik patlaması sonrası yolunuzu değiştirmek zorunda kalmazsınız. Akü bitmesi problemine karşı firmamız ile iletişime geçerek, teknik destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İsteğiniz ve yol durumunuza göre uzman ekibimiz akü takviyesi için anında hizmet vererek, yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır. Aynı durum lastiklerde yaşanması muhtemel problemlere karşı da geçerlidir. Lastik patlaması ya da lastik ile ilgili tüm problemlerde özellikle karayolları üzerinde lastik değiştiren servislere ulaşmak biraz zor olabilmektedir. Bu durumu dikkate alan firmamız, müşterilerinin acil durumlarında yanında olmak amacıyla yol üzerinde lastik değiştirme hizmeti de vermektedir. Oldukça avantajlı olan bu hizmet sayesinde müşteriler yolculuklarına kısa bir ara ile devam edebilecektir. Çünkü arzu edilen hizmet güvenilir personellerimiz aracılığı ile en kısa sürede temin edilmektedir.

İster gece isterseniz gündüz firmamız ile iletişime geçerek, 7 gün 24 saat yol yardım hizmetlerinden faydalanarak, güvenli şekilde yolculuğa devam edebilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece binek araçlar ile ilgili olmayıp ağır vasıta araçların kurtarılması ya da taşınması gibi durumlar için de vinç ve forklift hizmetlerimizde bulunmaktadır. Tamamen uzman ekibimiz ve vinç operatörlerimiz tarafından verilen hizmet kapsamında, aracınızın yoldan çıkma, kaza nedeniyle kaldırılma ve taşınma durumlarında acil şekilde müdahale edilmektedir. Otomobilinizde oluşabilecek tüm hasar ve arıza problemlerine karşı mutlaka Bölge Kurtarma firmamızla iletişime geçerek, yol yardımlarında avantaj sağlayabilirsiniz. 

Bölge Kurtarma Firmasının Hizmet Verdiği Yerler

Bölge Kurtarma firmamız öncelikli olarak Sakarya merkezli hizmetlerini sürdürmektedir. Bu bölge üzerinde fazlaca sanayi ve kurumsal yapının yer alması da bu bölge üzerinde karayollarının aktif şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle, bu bölgeler üzerinde araçlarda arıza ya da farklı problemlerden kaynaklanan hasar durumları görülebilmektedir. Tüm bu sorunlara karşı hem etkili hem de hızlı çözümler sunan firmamız, müşterilerin web sitesi üzerinden ya da telefon aracılığı ile iletişime geçilmesi halinde çözüm olanaklarını ayağınıza kadar getirecektir. Hizmet verilen bölgeler üzerinde araçlarda arızaların giderilmesi için 7 gün, 24 saat destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Sakarya karayolu üzerinde bulunan yerlerde de kurtarma ve yol hizmetleri veren firmamızın, toplamda 16 adet hizmet bölgesi bulunmaktadır.

Tüm bu hizmet alanlarında oto kurtarma, çekici, lastik değişimi, akü takviyesi ve vinç hizmetleri verilmektedir. Bu bölgelerden birinde aracınız ile ilgili sorun yaşamanız durumunda firmamızdan yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet bölgemizde bulunan konumlar şu şekildedir;

 -Adapazarı Çekici 
 -Akyazı Çekici 
 -Arifiye Çekici 
 -Erenler Çekici 
 -Ferizli Çekici 
 -Geyve Çekici
 -Hendek Çekici 
 -Karapürçek Çekici 
 -Karasu Çekici 
 -Kaynarca Çekici 
 -Kocaali Çekici
 -Pamukova Çekici 
 -Sapanca Çekici 
 -Serdivan Çekici
 -Söğütlü Çekici 
 -Taraklı Çekici 

Tüm bu alanlarda kurtarıcı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bölge Kurtarma Firması Olarak Araç Sahiplerine Sağlanan Avantajlar

Araç sahiplerinin gerek şehir içinde gerekse şehir dışında yaşayacakları ani gelişen aksiliklere karşı oto kurtarma görevini üstlenen firmamız, öncelikli olarak müşterilerine en kısa sürede ulaşarak, mağduriyetlerini gidermektedir. Özellikle, uzun sürecek yolculuklar sırasında ortaya çıkan ufak problemler yolculuğunuzun iptaline kadar varan sonuçlara neden olabilir. Bu açıdan, profesyonel ve dinamik ekibimizin titizlikle çalışmaları sonucunda lastik ya da akü ile ilgili problemlerin görülmesinden dolayı yolculuklarınızı iptal etmek zorunda kalmazsınız.

Acil durum müdahale ekibimiz ile en kısa sürede problemler çözülür, çözülemeyecek hasar ya da kaza durumlarında ilgili yakın servisi aracın nakliyesi gerçekleşir. Bu sayede, hem sıradan çekici hizmetleri ile aracınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmamış olur hem de yolda kalma sıkıntısından kurtulmuş olursunuz. Araç sahiplerinin en muzdarip olduğu konulardan birisi de, araçların taşınması ya da kaldırılması durumunda çekicinin araca verdiği hasardır. Bu hasarların asıl sebebi hem eskimiş ekipmanların kullanımı hem de bilinçsiz kişilerin sorumlu kişi olarak görev almasıdır. Bölge Kurtarma firmamız ise son teknolojik ekipmanlar ve araç kapasitelerine uygun olarak görevlendirilen büyük ekip filosu ile son derece hassasiyetli çalışma sergilemektedir.

Özellikle, Sakarya bölgesini fazla tanımayan ve bu alanlarda yabancı olan kişilere yol yardım hizmeti ile çözümcül yaklaşımlar sunan firmamız, uzun yıllar boyunca bu bölgede faaliyet göstermesinden dolayı hem ustalığı açısından hem de güvenirliği açısından kendisini kanıtlamış bir firmadır. Tüm bu hususların yanı sıra, özellikle gece karşılaşılan acil durumlara karşı çoğu kez oto kurtarma hizmeti ve çekici bulmak oldukça zor olabilmektedir. Bulunan oto çekiciler arasında ise çoğunlukla firma garantisi verilmemektedir. Bu nedenle, hem araçlar hem de araç sahipleri mağduriyet yaşayabilmektedir.

Bölge Kurtarma firması olarak bizler araç sahiplerine araçları ile ilgili gerekli güveni vermekle birlikte 7/24 hizmetler sayesinde de yolda kalmalarını engellemektedir. Hem danışmanlık hem de teknik destek hizmeti almak için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek, bulunduğunuz adres ve konum bilgisini vermektir. Oldukça ekonomik fiyatlarla birlikte tüm sorunlarınız için yanınızda olacak firmamız, hızlı bir şekilde problemlerin çözümü için de çalışarak, güveli yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.
 
 
Pro WEB