Vinç ve Forklift
Ailenizle birlikte büyük bir neşe ile muhabbet ederek yola devam ederken birden arabanızda bir problem oldu ve kenara çekmek zorunda kaldınız. Yakın civarda tanıdığınız veya ulaşabileceğiniz kimse de bulunmuyor. Ne yapacağınızı bilemez bir halde sağa sola bakıyorsunuz. Hayır, çaresiz değilsiniz. Çünkü Sakarya'da Bölge Kurtarma Firması var ve istediğiniz her an aracınızı çekme işlemi ve kurtarma yapmak için hazır beklemekte.

Bölge Kurtarma Firması Tarihçesi

Bölge Kurtarma Firması, vinç ve kurtarma hizmetleri alanındaki faaliyetlerine Sakarya’da 1982 yılında başlamıştır. On bir yıl boyunca bu hizmetler ile beraber araç yedek parça satım işleri de yapmış olan firma 1993 yılından itibaren vinç ve kurtarma hizmetleri alanındaki faaliyetlerini Yaşar Erol & Oğulları ismi altında daha da büyüterek devam etmiştir. Araç ve kurtarıcı sayısı ile çeşitliliğini çok daha arttırarak Sakarya ilinin öncü kurtarıcı şirketi haline gelmiştir. Yaklaşık on yıllık tecrübe ve ortak çalışmasan sonra şirketin en büyük ortağı olan Murat EROL tarafından Bölge Kurtarma Firması 2003 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

Yılların getirdiği tecrübe ve kurumsallık ile birlikte, araçlarında en son teknolojik sistemleri kullanan Bölge Kurtarma, 2003 yılında gelişmiş sistemler ile ulaşılması çok kolay olan firmamız gelen çağrılara, yaz – kış ya da gece - gündüz demeden haftanın her günü ve günün her saati yanıt vermektedir. Sakarya ilinin herhangi bir yerinde gelen çağrılar sonrasında, hızlı bir şekilde bölgeye ulaşarak yolda kalanların imdadına yetişmektedir.

Bölge Kurtarma Firmasının Hizmet Alanları

Bölge Kurtarma firması hem kurumlara hem de kişilere birçok alanda en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz arasında belli başlılarını sayacak olursak Araç Çekiş Hizmetleri, Araç Kurtarma Hizmetleri, Yol Yardım Hizmetleri ile Vinç ve Forklift Hizmetleri sayılabilecektir. Bu hizmetleri kısaca anlatmak gerekirse:

Araç Çekiş Hizmetleri için firmamız, genç ve dinamik ekibi ile en hızlı şekilde aracınızın bulunduğu yere ulaşmakta ve sizi istediğiniz bölgeye en teknolojik araç ve gereçlerle, aracınıza hiçbir zarar vermeden çekmektedir. Firmamızı istediğiniz saatte arayarak en uygun fiyatlar ile hizmetimizden faydalanmanız mümkündür.

Bölge Kurtarma tarafından sunulan araç kurtarma hizmeti, için bizi arayıp, aracınızın yeri, modeli ve durumu hakkındaki yeterli ve gerekli bilgileri vermeniz halinde, yetkin ve tecrübeli ekibimiz uygun teçhizat, ekipman ve araçlar ile olay bölgesine ulaşmaktadır. Aracınızı en uygun şekilde kurtararak sizi istediğiniz yere tahliye etmektedir.

Yol Yardım Hizmetleri de Bölge Kurtarma uzmanları tarafından titizlikle ve hızlı bir şekilde yapılan hizmetlerden biridir. Araçlar akü problemi, yakıt bitmesi, lastik patlaması veya başka basit bir arıza nedeni ile yolda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda, talebiniz doğrultusunda uzman ve dinamik ekibimiz tarafından yapılabilecek en uygun yardım usulleri uygulanmaktadır. Aküsü biten araçlar için hızlı akü takviyesi, lastiği patlamış araçlar için lastik değişimi, yakıtı bittiği için yolda kalan araçlar için ise en yakın akaryakıt istasyonuna çekiş işlemleri yapılmaktadır. Yol üzerinde düzeltilebilecek basit mekanik ya da elektrikli arızalar da çözülmekle birlikte, daha büyük arızalar için ise istenen tamirciye çekme işlemi yapılmaktadır.

Bölge Kurtarma Firması, Sakarya ili sınırları içerisindeki her yerde yaşanan araç problemlerinde en son teknolojiye sahip vinç ve forkliftleri ile çekme ya da kurtarma işlemlerini de gerçekleştirmektedir. 

Vinç ile forkliftler ile diğer tüm çekici ve kurtarıcı araçları kullanan personel özel olarak seçilmekte ve tüm emniyet tedbirlerine azami riayet etmektedir. Personel memnuniyetinin, müşteri memnuniyeti ile eşit olduğunun bilincindeki firmamız, önce personeli memnun edecek kurumsallıkla idare edilmekte, bu durum da bize müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir.
 
 
Pro WEB